Meie lugu

Tegemist on perefirmaga, kus on oma jõu ja nõu ühendanud noormees Hispaania suurlinnast Barcelonast ning Eesti neiu Pärnust.

Meie sooviks on Teile pakkuda käsitööna valminud ja keskkonnasõbralikke avarcasid, mis on traditsioonilised jalanõud Menorkalt, Hispaaniast.

Kõik sai alguse kui…

Esmakordselt külastasin Menorka saart puhkuse ajal 2011. aastal. Linnas ringi jalutades astusin sisse väikesesse poodi, mis oli maksimaalselt kuue ruutmeetri suurune ning põrandast laeni avarcasid täis. Keset seda jalanõude kaost istus kohalik memm, kes mind sooja naeratusega tervitas.

Loomulikult olin ma kuulnud avarcadest ja näinud neid ka varem, kuid kunagi varem polnud need mu tähelepanu nii palju köitnud, kui antud päeval seal poes. Veetsin poes vähemalt tunni, kuna tõeliselt raske oli valida erinevate mudelite ja värvuste vahel. Lõpuks otsustasin klassikaliste valgete kasuks. Pärast ostu sooritamist astusin poest välja oma päris esimeste avarcadega, suur ja lai naeratus näol, teades, et olin ostnud just ühed lahedamad ja mugavamad jalanõud läbi aegade.

Sellest ajast alates on just avarcad need, mis puhkuse planeerimisel kõige esimesena tee kohvrisse leiavad. Olgu selleks siis kevadsuvine linnareis New Yorgis või rannapuhkus palmide all. Avarcad on alati kaasas ja pole mind siiani veel alt vedanud, ei pikkadel ega lühikestel jalutuskäikudel. Ilmade soojenedes meie kaunil kodumaal, Eestis, ootavad avarcad mind juba pikisilmi jalatsiriiulil, et siis nendega mõnusalt mööda linnatänavaid ja metsateid ringi saaks vurada.

Pärast oma aastatepikkusi kogemusi avarcadega tuli mõte, et miks mitte pakkuda ka eestlastele võimalust avastada enda jaoks need super mugavad ja stiilsed jalanõud ... just miks mitte ... ja siin me oleme! Mis võiks olla veel parem, kui kanda paari silmapaistvalt stiilseid ja keskkonnasõbralikke käsitööna valminud avarcasid samal ajal vallutades linnatänavaid või rannaalleesid.

Loodame, et tervitate avarcasid avatud kätega ja saate tunda sama mugavaid kõndimisi nagu olen mina aastate jooksul kogenud.

Rõõmsaid kõndimisi!

Sigrid 

Menu

Share

QR code

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in