HOOLDUS

TÄISNAHKNE

Väiksemate plekkide poleerimiseks soovitame kasutada naturaalset nahapuhastusvahendit ja mikrokiudlappi. Nahal tuleb alati lasta kuivada loomulikult ja otsese päikesevalguse või kuumuse eest kaitstult, kuna mõlemad võivad niisket nahka kahjustada. Jalatsi sisemuse (tallaaluse) puhastamiseks kasutame naturaalset/lõhnavaba beebilappi. 

Jalatsite ilmastikukindluse tagamiseks soovitame kasutada vett ja plekke hülgavat mittesilikoonnahast pihustit. Enne kingade pihustamist asetage jalatsi sisse rätik või riie, et katta tald. Pealisnaha puhastamiseks soovitame kasutada naturaalset puhastusvahendit.

Jalatsite ilmastikukindluse tagamiseks soovitame kasutada vett ja plekke hülgavat mittesilikoonnahast pihustit. Enne kingade pihustamist asetage jalatsi sisse rätik või riie, et katta tald.

Omaltpoolt ei soovita me konkreetseid kaubamärke, seega valite tooted teie enda äranägemise järgi, kuna me ei ole erinevaid tooteid testinud.

METALLNAHAD

Mustuse ja tolmu eemaldamiseks pühkige õrnalt kuiva lapiga (vältige värvitud lappi või rätikuid, et värv ei voolaks välja). Seejärel niisutage lappi väga kergelt veega ja pühkige uuesti õrnalt. Nahal tuleb alati lasta kuivada loomulikult ja otsese päikesevalguse või kuumuse eest kaitstult, kuna mõlemad võivad niisket nahka kahjustada.

Ärge kasutage metallnahkadel vett ega plekke hülgavaid pihusteid.

GLITTER

Peamised tegurid, mis määravad selle stiili pikaealisuse, on vesi. Sel põhjusel ei soovita me neid jalatseid ega ühtki meie jalatsid veega kokku puutuda, kuna sära kleepimiseks kasutatav liim ei ole vee- ega veekindel. Lisaks, nagu kõigi sädelevate kingade puhul, kukub sädelus maha, kui jalatseid teatud kohtades kraapida või pidevalt hõõruda.

PÖÖRATUD / NUBUKNAHAD

Puhastamiseks kasutage spetasiaalset nubuknahale mõeldud harjast, et eemaldada mustuseplekid ja plekid – olge nahka hõõrudes õrn. Seejärel harja kergelt pehme harjaga, mis on spetsiaalselt valmistatud seemisnahast ja nubukist toodete jaoks. Veenduge, et kõik pintslitõmbed oleksid samas suunas. Kui harjate eri suundades, annavad teatud seemisnahad kahe erineva värvi välimuse või hakkavad pleekima. Me ei soovita kasutada seemisnahale või nubuknahale traatharja ega mingeid poleerimisvahendeid.

Ilmastikukindluse tagamiseks kasutage spetsiaalselt seemisnaha jaoks mõeldud vett ja plekke hülgavat pihustit. Enne kingade pihustamist asetage jalatsi sisse rätik või riie, et katta tald.

Omaltpoolt ei soovita me konkreetseid kaubamärke, seega valite tooted teie enda äranägemise järgi, kuna me ei ole erinevaid tooteid testinud.

LÕUEND

Mustuse ja täppide eemaldamiseks pühkige määrdunud või määrdunud kohti õrnalt niiske lapi ja tilga õrna seebiga (vältige värvitud lappi või rätikuid, et värv ei voolaks välja). Järelge puhta veega niiske lapiga, et üleliigne seep ära pühkida. Laske kuivada loomulikult ja otsese päikesevalguse või kuumuse eest kaitstult, kuna mõlemad võivad põhjustada niiske lõuendi kõverdumist või kokkutõmbumist.

Menu

Share

QR code

Settings

Create a free account to use wishlists.

Sign in