TAGASTUSED / VAHETUSED

Kuna ümbervahetamine ning tagastamine on Teile kui kliendile tihti tülikas protsess, siis palume alati veenduda avarcasid ostes, et valitud suurus vastaks Teie suurusele ning valituks osutuks soovitud mudel. Õige suuruse kindlaks määramisel palun tutvude toodete juures oleva toote kirjeldusega, mis annab soovituse suuruse valikul.


 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote Omniva, DPD või Smartposti pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.

Ümbervahetamise või tagastuse soovid palud meid eelnevalt informeerida e-maili teel info@suvesuss.ee.

ÜMBERVAHETATAV VÕI TAGASTATAV ESE EI TOHI OLLA KAHJUSTUNUD EGA KANDMISJÄLGEDEA, SEE PEAB OLEMA ORIGINAALPAKENDIS JA TOOTE KÜLJES PEAVAD OLEMA KÕIK ORIGINAALETIKETID.

MÜÜJAL ON ÕIGUS KEELDUDA VAHETUSEST VÕI AKSEPTEERIMAST TAGASTATAV TOODE, KUI EELNIMETATUD TINGIMUSED EI OLE TÄIDETUD.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MÜÜJA EI KOMPENSEERI TASU , MIS KAASNEB TAGASTUSTE/VAHETUSTE TRANSPORDIGA, SEEGA PALUN TUTVUGA KLIENDILE KAASNEVATE KULUDEGA:

 

1. SmartPOST

Pakk saata: Tallinna Kolde Selver, Telefon +372 56 648 811

·         TAGASTUS - Kliendile tagasi makstavast summast võetakse maha 2,75 EUR , mis kaasneb saatmisega tagasi müüjale.

·         VAHETUS - Klient kompenseerib Müüjale järgmise: 2,75 EUR paki tagastamise eest Müüjale + 2,75 EUR uue paki saatmise eest Müüjalt Kliendile - kogusummas 5,5 EUR

 

 

2. Omniva

Pakk saata: Tallinna Sõle Säästumarketi pakiautomaat, Telefon +372 56 648 811

·         TAGASTUS - Kliendile tagasi makstavast summast võetakse maha 3.60 EUR , mis kaasneb saatmisega tagasi müüjale.

·         VAHETUS - Klient kompenseerib Müüjale järgmise: 3,60 EUR paki tagastamise eest Müüjale + 3,60 EUR uue paki saatmise eest Müüjalt Kliendile - kogusummas 7,2 EUR

 

 

3. DPD

Pakk saata: Tallinna Kolde Selveri pakiautomaat, Telefon +372 56 648 811

·         TAGASTUS - klient tasub paki saatmise eest Müüjale DPD pakiautomaadis ise.

·         VAHETUS - Klient tasub paki saatmise eest Müüjale DPD pakiautomaadis ise ning kannab ka lisaks kulu uue saatmise eest Müüjalt Kliendile . 

Menu

Share

QR code

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in