TAGASTUSED / VAHETUSED

Kuna ümbervahetamine ning tagastamine on Sinule kui kliendile tihti tülikas protsess, siis palume alati veenduda avarcasid ostes, et valitud suurus vastaks Sinu suurusele ning valituks osutuks soovitud mudel. Õige suuruse kindlaks määramisel palun tutvude toodete juures oleva toote kirjeldusega, mis annab soovituse suuruse valikul.

Sul on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote Omniva, DPD või Smartposti pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.

ÜMBERVAHETATAV VÕI TAGASTATAV ESE EI TOHI OLLA KAHJUSTUNUD EGA KANDMISJÄLGEDEA, SEE PEAB OLEMA ORIGINAALPAKENDIS JA TOOTE KÜLJES PEAVAD OLEMA KÕIK ORIGINAALETIKETID.

MÜÜJAL ON ÕIGUS KEELDUDA VAHETUSEST VÕI AKSEPTEERIMAST TAGASTATAV TOODE, KUI EELNIMETATUD TINGIMUSED EI OLE TÄIDETUD.

Ümbervahetamise või tagastuse soovist palun meid eelnevalt informeerida e-maili teel info@suvesuss.ee , et teaksime Su pakki oodata.

1. SmartPOST

a) Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes Smartposti sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
Sinisesse pakiautomaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

b) Kui pakk saabus  Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist. Vormistamise tulemusena saab klient uksekoodi tagastatava kauba sisestamiseks soovitud pakiautomaati.

2. Omniva

Tagastuseks kasuta tagastuseks mõeldud koodi SMS-is/Emailis.

3. DPD

Tagastuseks kasuta PIN-koodi SMS-is/Emailis.

* Tagastus on kliendile tasuta. Raha tagastatud toote eest kantakse üle Sinu pangakontole peale paki saabumist tagasi Müüjale 14 päeva jooksul. 

Kaardimakse korral tagastatakse ostusumma kaardile, mida kasutati ostu sooritamisel. Summa laekumine kaardile võib võtta aega mõni päev. 

** Vahetuse korral kompenseerib Ostja Müüjale uue saatmise eest vastavalt saatmise teenustasule. 

Menu

Share

QR code

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in