Nobuck Azulon (Mibo)

Sinised nubuknahast avarcad

Numbri valik:

Mibo mudeli puhul soovitame suuruse valikul lähtuda Teie tavapärasest suurusest.

Meie avarcad venivad vastavalt kandja jala kujule ning avarcade nahk muutub neid kandes mõnusalt pehmemaks.

Me mõistame, et iga inimese kaks jalga on individuaalsed ja unikaalsed. 

Meie suuruse valiku soovitused on vaid soovitused ning mitte garantiid. Lõplik otsus on kliendi teha, et millist suurust osta. 

Me vastame rõõmuga kõikidele küsimustele, mis võivad Teile abiks olla lõpliku otsuse tegemisel.

TAGASTUSE / VAHETUSE TINGIMUSED

36,00 €
Suurus
Viimased tooted laos 1 Tooted
Love0
Add to wishlist
Related products
Kirjeldus

HOOLDUS

 • Nubuknahk on ilma kaitsva pinnavärvi kihita ja seega poorne materjal, mis kergesti imab endasse niiskuse ja mustuse, seetõttu on eriti tähtis just esmahooldus enne esimest kandmist niiskus- ja mustuskaitse aerosooliga. Immutatud materjali korral jääb mustus ja vesi materjali pinnale, kust teda on siis tunduvalt kergem hiljem maha pühkida.
 • Esmatöötluseks soovitame kasutada veidi tugevamatoimelist vahendit nagu aerosool. Aerosoolid immutavad materjali alumiste kihtideni välja ja seega ei pääse niiskus ja mustus materjali sisse vaid jääb naha pinnale. Aerosooliga luuakse kaitsekiht naha pinnale nagu klaas, kust siis kõik sinna sattuv mustus ja vesi maha voolab.
 • Pihustage valitud vahend jalatsitele umbes 20 cm kauguselt ja vahepeal kuivada lastes korrake 2-3 korda. Jätke kuivama, parem kui saate jätta terveks ööks.
 • Kui nahk on korralikult kuivanud, siis karestage nahk kergelt kasutades selleks  veluuriharja.
 • Olenevalt ilmastiku tingimustest ja jalatsite kasutamissagedusest, tuleks uuendada niiskuskaitset regulaarselt.
 • Karedate nahkade värvi värskendamiseks pakutakse spetsiaaliset aerosooli, mis on saadaval erinevates värvitoonides.
 • Aerosooli pihustada tootele ja jälgida, et vahendit ei satuks mujale kui esemele.
 • Ka värvitu aerosool ning hooldusvedelik sisaldab naha värvi aktiveerivaid osakesi, seega kui ei leia sobivat tooni, võtke värvitu aerosool ning  muutke oma jalatsid taas säravaks! Pärast vahendi kuivamist karestage nahk veluurharjaga.
 • Aegajalt puhastage oma jalatseid ka põhjalikumalt!
 • Karedad nahad eelistavad eelkõige kuivpuhastust, kus siis mustus kraabitakse nahalt maha spetsiaalselt nubuki, veluuri ning seemisnaha jaoks mõeldud kummide ja kividega. Veidi tugevamalt ja sügavamalt saab kraapida naha peal ja sees oleva mustuse maha puhastuskiviga (näiteks võidunud murdekohad), kuid siin peab arvestama, et kui naha kvaliteet ei ole kõige parem, siis võib tugeva hõõrumisega naha pinnalt karvad maha hõõruda.
 • Kui kuivpuhastuseks jääb väheseks, siis võib proovida puhastusvahtu. Kõigepealt niisutada jalats kergelt veega (siis saab puhastusvaht jalatsile ühtlasemalt), siis kanda puhastusvahet esmalt lapile ja siis jalatsile. Tugeva sisseläinud mustuse jaoks (näiteks lumerandid) võib kasutada ka šampooni, kas siis kohe vahendiga musti kohti hõõrudes või teha lahus ja selle puhastuslahusega jalatsit puhastada.
 • Vahendi kuivades nahk karestada kasutades selleks  veluurharja. Pärast jalatsi põhjalikku puhastamist tuleks kindlasti taastada niiskus- ja mustuskaitse!
 • Põhjalik esmahooldus ning regulaarne niiskus-mustuskaitse uuendamine on peaaegu kõik, mis vaja teha, et Su nubukist jalatsid rõõmustaksid Sind kaua.
Toote üksikasjad

Lisainfo

Stiil
Nobuck
Materjal
Nubuknahk
Tald
Taaskasutatud rehv
Talla värvus
Must

Menu

Share

QR code

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in