Ümbervahetamine ja Tagastamine

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote Omniva postkontorisse või Smartposti pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.
 
Ümbervahetamise või tagastuse soovid palud meid eelnevalt informeerida e-maili teel info@suvesuss.ee.
 
Tagastamine on tasuta antud 14 päeva jooksul ja selleks on järgmine võimalus:
 
Tagastamine pakiautomaadi kaudu
 
Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks kasutage sama koodi, millega paki kätte saite. Pakiautomaat annab Teile vajaliku aadresskaardi ja avab ukse. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul.
 
Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-postiaadressile kinnituse.
 
Tagastamine postkontori kaudu
 
Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul.  
Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist.
 
Ümbervahetamisega kaasnevad saatekulud pakiautomaadi kasutamise korral katab Ostja.
 
Raha tagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt tehti Teie makse, 14 päeva jooksul alates toote saabumisest Suvesuss e-poodi.
 
Raha tagastamise korral ei hüvitata esialgsel ostmisel tellitud transpordi maksumust.
 
Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
 
Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.