Ümbervahetamine ja Tagastamine

Kuna ümbervahetamine ning tagastamine on Teile kui kliendile tihti tülikas protsess, siis palume alati veenduda avarcasid ostes, et valitud suurus vastaks Teie suurusele.

Selle kindlaks määramisel on meil olemas suuruste tabel koos väikese õpetusega, kuidas mõõta: http://suvesuss.ee/suuruste_tabel.

Kui tekib kahtlusi või täiendavaid küsimusi, siis võite julgelt meiega kontakteeruda - oleme rõõmuga abiks!

 

Teil on õigus tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote Omniva postkontorisse või Smartposti pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.
 
Ümbervahetamise või tagastuse soovid palud meid eelnevalt informeerida e-maili teel info@suvesuss.ee.
 
Tagastamine pakiautomaadi kaudu
 
Pakkige tagastatav pakk nii, et seda  saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks kasutage sama koodi, millega paki kätte saite. Sisestage kood, asetage tagastatav pakk pakiautomaati ning sulgege uks. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul.
 
Raha tagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt tehti Teie makse, 14 päeva jooksul alates toote saabumisest Suvesuss e-poodi.
 
Raha tagastamise korral ei hüvitata esialgsel ostmisel tellitud transpordi maksumust.
 
Vahetamine pakiautomaadi kaudu
 
Informeerige meid vahetuse soovist e-maili teel info@suvesuss.ee.
Ümbervahetamisega kaasnevad saatekulud pakiautomaadi kasutamise korral katab Ostja - 3 eur on paki tagastamine ja 3 eur on uue paki saatmine ehk kokku 6 eur.
Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast makse laekumist summas 6 eur ning ümbervahetatava kauba kätte saamist.
Pakkige ümbervahetamisele kuuluv pakk nii, et seda saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks kasutage sama koodi, millega paki kätte saite. Sisestage kood, asetage ümbervahetamisele kuuluv pakk pakiautomaati ning sulgege uks. Pakk jõuab tagasi e-poodi 5 tööpäeva jooksul.
 
Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Müüjal on õigus keelduda vahetusest või aksepteerimast tagastatav toode, kui eelnimetatud tingimused ei ole täidetud!